Tipy na odchyt #1

Tipy na domény

Ponúkame vám prehľad zaujímavých domén, ktoré sme pre vás vybrali, ktoré budú zmazané zajtra, dňa 22. 12. 2016.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #2

Tipy na domény

Vybrali sme pre vás niekoľko domén na piatok, 23.12.2016. Zaujímavá je napríklad shirt.sk, vhodná na tričkový affil. alebo pre firmu, ktorá sa potlači priamo venuje. Technickapodpora.sk by sa zas dala využiť pre lokálnu SaaS aplikáciu, poskytujúcu technickú podporu pre eshopy.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #3

Tipy na domény

Zajtra sú síce Vianoce, no expirované domény sa mažu aj cez Vianoce, takže tu pre vás máme niekoľko domén na sobotu 24.12.2016. Tentoraz je domén viac, aby ste si mohli vybrať. Nech sa páči.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #4

Tipy na domény

Včera nebol čas pripraviť nové tipy, takže tento zoznam je na zajtra, 26.12.2016. Žiadne super domény, ale je tu napr. estonsko.sk, co je pekna geo domena. Zaujal aj infovek.sk. Táto doména má bohatú históriu a po tom čo sa zmenil názov projektu, sa bude dať využiť jej potenciál.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #5

Tipy na domény

Vianoce sú už pomaly za nami, väčšina z nás však stále oddychuje v kruhu blízkych. Aj preto pre vás máme ďalšie tipy na expirované domény. Chceme vám ušetriť čas, ktorý je teraz ešte oveľa cennejší. Pozrite si zoznam domén, ktoré sme pre vás vybrali na 27.12.2016.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #6

Tipy na domény

Dnes tu pre vás máme domén viac - až 19 kúskov. Pochopiteľne, každá doména je iná a je ťažké vybrať domény tak, aby sme zachytili všetko zaujímavé z cca 200 domén denne. Preto dnes trochu širšia ponuka, aby si vybrali viacerí.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #7

Tipy na domény

Na piatok 30.12.2016 tu máme pár kúskov, ktoré by vás mohli zaujať. Nieje toho veľa, ale nieje každý deň nedeľa. Pre istotu som všetky overil a každá z uvedených domén bude zajtra naozaj zmazaná.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #8

Tipy na domény

Máme pre vás posledné Tipy na odchyt v roku 2016, na silvestrovskú sobotu 31.12.2016. Opäť to nieje žiadne terno, ale našiel som aspoň pár domén, ktoré by mohli byť zaujímavé. Ak sa vám tento formát páči, alebo by ste chceli čokoľvek vylepšiť či zmeniť, napíšte do komentárov a my urobíme čo bude v naších silách. Tipy na odchyt tu pre vás budú aj v roku 2017.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #9

Tipy na domény

Prinášame vám prvých pár tipov na zaujímavé domény, ktoré budú uvoľnené v roku 2017. Konkrétne na Nový rok, nedeľu 1.1.2017. Domén je zatiaľ 16, ale keďže dnes zoznam pripravujem o niečo skôr, niektoré z nich môžu zo zoznamu doobeda ešte vypadnúť.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #10

Tipy na domény

Včera tipy neboli, no sú tu dnes. Vybrali sme pre vás niekoľko domén na utorok 3.1.2017. Je ich 17 a niekoľko z nich stojí naozaj za to. Zatiaľ pravdepodobne najplodnejšie tipy na odchyt, tak si ich nenechajte újsť.

pred 7 rokmi