DNSSEC záznamy

Rady a návody

Dnes, 5.7.2022 pribudla v správe domén možnosť spravovať DNSSEC záznamy k doméne. Záznamy je možné po jednom pridávať, alebo mazať.

pred 2 rokmi

Aký bol rok 2021 a čo nás čaká?

Meta

Rok 2021 je za nami. Chceme sa vám aj touto cestou poďakovať za vašu dôveru, ktorú ste nám prejavili počas roka 2021 tým, že ste nám zverili do rúk odchyt domén pre vás.

pred 2 rokmi

Aftermarket znovu online

Meta Novinky

Po dlhej dobre prinášame update. Po niekoľkých mesiacoch sa totiž podarilo pripraviť nový systém, ktorý by mal byť jednoduchší na používanie, zároveň ale poskytovať väčšie možnosti v správe domén, vylepšené aukcie a v neposlednom rade sa nám podarilo odladiť množstvo chýb.

pred 4 rokmi

Úprava Pravidiel poskytovania domén

Meta

16. januára 2018 Komisia pre správu národnej domény odhlasovala zmenu pravidiel poskytovania domén. Viac informácií nájdete v sekcii Novinky na stránkach SK-NICu, alebo priamo v dokumentoch, kde sa okrem nových pravidiel nachádza aj dokument s vyznačenými zmenami.

pred 6 rokmi

Aký bol rok 2017?

Meta

Je to už nejaký ten piatok čo sme vstúpili do nového kalendárneho roka. Chceli by sme sa však podeliť o krátky súhrn toho, čo sa udialo počas minulého roka. A nebolo toho málo.

pred 6 rokmi

Migrácia na nový systém správcu domény

Meta Novinky

V uplynulých dňoch prebehla migrácia na strane SK-NICu. Správca slovenskej domény počas odstávky implementoval zásadne zmeny týkajúce sa správy domén a komunikácie s registrátormi. Ako sa zmeny dotkli nás a čo bude nasledovať?

pred 6 rokmi

Obnovenie automatického generovania faktúr

Meta Novinky

Pred časom sme z dôvodu úprav a testovania nového rozhrania SK-NICu vypli automatické generovanie faktúr v našom systéme, aby sme sa vyhli prípadným nekonzistenciám. Boli sme pripravení na to, že nové pravidlá SK-NICu a ich nové rozhranie budú funkčné od uvedeného dátumu. Na poslednú chvíľu však nasadenie nového systému SK-NIC odložil a tak sme sa rozhodli vrátiť sa k pôvodnému generovaniu faktúr.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt (11. - 17. máj)

Meta

Opäť po dlhšom čase tu máme Tipy na odchyt - tento raz to však bude prehľad domén v stave DOM_HELD, ktoré by mohli byť zmazané v najbližších siedmich dňoch.

pred 7 rokmi

Štefan Polgári o affiliate marketingu a doménach

Iné

Štefan Polgári je v affiliate marketingu na Slovensku a v Česku neprehliadnuteľnou osobnosťou, hlavne vďaka jeho vytrvalej práci na nových riešeniach a posúvaní affilu v našich končinách na vyššiu úroveň vďaka affiliate sieti Dognet. V rozhovore sa podelil o svoje názory a skúsenosti s doménami, nielen v súvislosti s affiliate marketingom.

pred 7 rokmi

Tipy na odchyt #18

Tipy na domény

Zajtra, v utorok 19.4.2017 bude zmazaných hneď niekoľko zaujímavých domén. Mysleli sme si, že by Vás to mohlo zaujímať a tak sme pre Vás pripravili krátky prehľad tých najzaujímavejších domén, ktoré budú zajtra uvoľnené.

pred 7 rokmi