SK-NIC momentálne bez prístupu do schránky na slovensko.sk

Novinky

Jedna rýchla novinka od SK-NICu. Údajne v súčasnosti nemá SK-NIC prístup ku schránke na portáli slovensko.sk, tým pádom sa nieje možné dostať k žiadostiam, ktoré užívatelia podali cez tento portál v poslednom období. Je teda možné, že vaše požiadavky čakajú niekde medzi množstvom ostatných, zatiaľ čo SK-NIC k ním nemá prístup.

pred 7 rokmi

Obnovenie automatického generovania faktúr

Meta Novinky

Pred časom sme z dôvodu úprav a testovania nového rozhrania SK-NICu vypli automatické generovanie faktúr v našom systéme, aby sme sa vyhli prípadným nekonzistenciám. Boli sme pripravení na to, že nové pravidlá SK-NICu a ich nové rozhranie budú funkčné od uvedeného dátumu. Na poslednú chvíľu však nasadenie nového systému SK-NIC odložil a tak sme sa rozhodli vrátiť sa k pôvodnému generovaniu faktúr.

pred 7 rokmi

Migrácia na nový systém správcu domény

Meta Novinky

V uplynulých dňoch prebehla migrácia na strane SK-NICu. Správca slovenskej domény počas odstávky implementoval zásadne zmeny týkajúce sa správy domén a komunikácie s registrátormi. Ako sa zmeny dotkli nás a čo bude nasledovať?

pred 6 rokmi

Aftermarket znovu online

Meta Novinky

Po dlhej dobre prinášame update. Po niekoľkých mesiacoch sa totiž podarilo pripraviť nový systém, ktorý by mal byť jednoduchší na používanie, zároveň ale poskytovať väčšie možnosti v správe domén, vylepšené aukcie a v neposlednom rade sa nám podarilo odladiť množstvo chýb.

pred 4 rokmi